tel.: 508 388 898 gabinet@strabico.pl

O mnie

Jestem optometrystą a także dyplomowaną ortoptystką, która z powodzeniem łączy swoją pasję z pracą zawodową, ukierunkowaną na poprawę jakości życia osób zmagających się z problemami ze wzrokiem. Mam za sobą bagaż ponad dwudziestoletniego doświadczenia w branży optycznej, w której zajmuję się diagnozą i korekcją wad wzroku. Skuteczna pomoc pacjentom – to dla mnie zawsze duże powody do zadowolenia, nowe pokłady motywacji i olbrzymia satysfakcja.

 

Na co dzień z empatią i zaangażowaniem podchodzę do wykonywanych obowiązków ortoptystki, optometrysty i pedagoga, starając się efektywnie pracować nad polepszeniem komfortu swoich pacjentów w obrębie widzenia. Zajmuję się diagnozą i korekcją wad wzroku zarówno u dzieci, młodzieży jak też u osób dorosłych. Dodatkowo, dzięki studiom pedagogicznym o specjalności “Terapia pedagogiczna i wczesne wspomaganie rozwoju” lepiej rozumiem i potrafię nawiązać właściwą komunikację z najmłodszymi pacjentami, jacy odwiedzają mój gabinet a także we właściwy sposób poprowadzić terapię widzenia mającą na celu usprawnienie percepcji wzrokowej w przypadku trudności w nauce.

 

Jestem zwolenniczką jak najwcześniejszej diagnozy wszelkiego rodzaju schorzeń w obszarze wzroku i wdrażania leczenia na początkowym ich etapie. Pracując również z dorosłymi, dostrzegam jak brak odpowiedniej opieki medycznej w dzieciństwie, przekłada się na gorszą jakość funkcjonowania w kolejnych okresach życia. Mam także świadomość, że duża skala problemów ze wzrokiem jest konsekwencją nadużywania i nieodpowiedniego korzystania z technologii cyfrowych, jakie przywędrowały wraz z rozwojem cywilizacyjnym. Zjawisko to dotyczy przede wszystkim dzieci, dlatego z chęcią angażuję się w projekty profilaktyczne i konsultacje w placówkach oświatowych.
Uczęstniczę w działalności Polskiego Stowarzyszenia Ortoptystów, sukcesywnie poszerzam też swoją wiedzę – poprzez udział w zjazdach, sympozjach i szkoleniach.

Kiedy zgłosić się z dzieckiem na badanie?

W przypadku dzieci w wieku niemowlęcym, jeśli pojawi się zez i jest on trwały lub okresowy ale budzi niepokój
rodziców to zawsze należy udać się do lekarza okulisty.

Warto wiedzieć

Bądź uważny i pamiętaj:

Sprawdzaj, badaj i lecz – daj szansę swojemu dziecku ZOBACZYĆ WIĘCEJ!
Dziecko to nasze OCZKO w głowie.
Copyright © Strabico 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję